logo
. . .

DDos Atak Önleme Hizmeti

Hosting sektöründeki sıradan standartların çok ötesinde bir ağ altyapısıyla, fark yaratan yönetilebilir internet hizmeti sunuyoruz.

location map

Güçlü Network Politikası

Yurt İçi Trafiğinin Korunması

Yüksek atak savunma kapasitesine sahip firewall cihazımız, internet trafiğini önceden oluşturulmuş filtreleme algoritmalarıyla değerlendirir. Bu sayede sadece temiz trafiği sunucuya ileterek zararlı içerikleri engeller. Anlık çalışan atak engelleme özelliği gecikme veya devreye alma süresi olmadan faaliyet gösterir. Uzman mühendislerimiz tarafından 7/24 izlenen koruma sistemimiz, her türlü müdahaleyi tarafımızdan yönetilir. Donanımsal firewall hizmetimizin yanı sıra operatör kaynaklı koruma sistemimiz de bulunur. Türkiye içindeki operatörümüz sayesinde, 500 Gbps'e kadar koruma sağlanır ve bu sayede bize ulaşmadan önce operatör seviyesinde ataklar engellenir.

Temiz Trafik

DDoS koruma bulut hizmetimiz 1.2 Tbit/s filtreleme kapasitesine sahiptir ve 6 "cleaning center" üzerinde konumlandırılmıştır. Bu merkezler Avrupa ve Amerika'da bulunur ve müşteri networkleri bu konumlara "anycast" ile yönlendirilir. Servisimiz, ağın her noktasında sensörlerle saldırıları tespit eder. Şüpheli trafikler tespit edildiğinde, bu trafikler temizlemek için Security Cloud'a yönlendirilir. Ataklar genellikle birkaç saniyede tespit edilir ve ardından trafik Filtering Cloud'a yönlendirilir. Bu sayede abonelere sadece temiz trafik iletilir.

wp-hosting

Yurt Dışı Trafiğinin Korunması

Yurt dışı trafiğimiz için www.Path.net servisi ile işbirliği yapıyoruz. Bu işbirliği sayesinde yurt dışı trafiğimizin koruma kapasitesi 10 Tbps’e çıkar. Bu sayede büyük çaplı saldırılar ülkemize ulaşmadan önce engellenir. Path.net üzerinden alınan hizmetin tüm koruma ayarları tarafımızca yapılmaktadır. IP adreslerimiz için genel düzenlemeler ve özel profiller oluşturuyoruz. Yurt dışı trafiğimiz simetrik çalıştığından, filtreleme en etkili şekilde yapılır ve yurt dışı ddos hizmetimiz trafiğimizi etkilemez.

Ultra-Fast Network

DDoS koruması, ağın sağlığını ve güvenliğini sağlamak adına hayati bir öneme sahiptir. Bu koruma mekanizması, saldırgan trafikleri ayıklar ve yalnızca temiz trafiği hedefe iletmeyi garanti eder. Böylece ağ performansı ve kullanıcı deneyimi en üst düzeyde tutulur, potansiyel tehditler etkisiz hale getirilir.

Ücretsiz DDoS Log ve Kontrol Panel

Özelliklerimiz

Size Tahsis edilen IP adresinize ilişkin Yurt İçi ve Yurt Dışı Atakları Engelleyen Logları Görüntüleme yetkiniz bulunmaktadır. Ayrıca, Yurt Dışı Servisler için özel bir profil oluşturabilir ve IP adresinizi Yurt Dışına kapatabilirsiniz.

  • Otomatik Sistem
  • Yurt İçi ve Yurt Dışı Durdurulan Atak Loglarını Görüntüleme
  • Yurt Dışı Servisine Özel Profil Girebilme
  • Servislere Yönelik Koruma Modları Uygulama
  • Local Trafik Engelleme

7/24 Aktif Satış Öncesi Destek ve Teknik Destek Ekibimiz

İhtiyacınıza yönelik paketi seçmek için bizimle irtibata geçin.

server room

Global Ping Değerleri (MS Süreleri)

ping